Ubytování v Pesochnyy

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Pesochnyy. Najděte si jeden z apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Pesochnyy, kde najdeme města Dibuny, Pargolovo, Mednyy Zavod, Staryy Beloostrov a Sestroretsk.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Rooms in Pesochnyy 

Pokojů: 4
Hodnocení hostů
77 %

Located in Pesochnyy in the Leningrad region, Rooms in Pesochnyy has a patio and garden views. Guests staying at this homestay have access to free WiFi and a fully equipped kitchenette. The homestay comes with a TV. The homestay offers a terrace.


2. Komnata v Pesochnom 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Komnata v Pesochnom is set in Pesochnyy. Guests can enjoy garden views. All guest rooms in the guest house are equipped with a TV. All units will provide guests with a microwave. Saint Petersburg is 28 km from Komnata v Pesochnom.


3. House in Dibun 

Pokojů: 8
Hodnocení hostů
85 %

Set in Pesochnyy, House in Dibun provides a shared lounge. Free WiFi is provided throughout the property. Private parking is available on site. At the inn, every room comes with a wardrobe and a flat-screen TV.


4. Guesthouse Grafskoe 

Pokojů: 9
Hodnocení hostů
80 %

Guesthouse Grafskoe is set in Dibuny and features a terrace. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Both free WiFi and private parking are available at this property. At the guest house, all rooms are fitted with a wardrobe.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: